Jesteś tutaj: StartKontaktDane o portaluO nas

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

O nas

Drodzy Czytelnicy,

Mamawlodzi.pl jest jednym z pierwszych w Łodzi portali z informacjami dla łódzkich mam i ich pociech. Istnieje w Łodzi nieprzerwanie od czterech lat i jest aktualizowany niemal codziennie.

Strona jest owocem doświadczeń i emocji związanych z byciem mamą w naszym mieście, a jej powstanie podyktowane zostało chęcią utrwalenia zdobytej wiedzy i ulotnych chwil wczesnego macierzyństwa. Serwis jest pomysłem autorskim łódzkiej mamy; jego twórczyni, mieszkanka Retkini, jest mamą małej dziewczynki. To właśnie dla Niej powstała ta strona.

Co łódzka mama znajdzie na Mamawlodzi.pl?

Przede wszystkim pozna miejsca i adresy przyjazne dzieciom i ich rodzicom, dowie się, co warto aktualnie robić z maluchem w naszym mieście w wolnym czasie. Otrzyma informację o promocjach, wyprzedażach i ofertach handlowych dla dzieci. 

Każda mama z Łodzi, dzięki innym mamom oraz specjalistom wspierającym projekt, otrzyma fachową pomoc w razie jakichkolwiek rodzicielskich problemów. Zapozna się też z niezbędnymi przepisami, których znajomość umożliwi jej powrót do pracy po porodzie bądź walkę z dyskryminacją. A na koniec zrelaksuje się, czytając zamieszczane regularnie wiadomości oraz felietony w sekcji Czytelnia. I tu prośba do Was, drogie Mamy, o aktywny udział w tworzeniu tego miejsca. Jeśli brakuje w nim czegoś ważnego albo macie pomysły, co można udoskonalić, możecie pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz projekt rekomendowany jest przez fundacje i inne inicjatywy oraz portale rodzicielskie. Posiadamy Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom przyznany przez Gazetę Wyborczą.

Ostatnia modyfikacja środa, 25 wrzesień 2013 13:05
Oceń artykuł
(0 głosy)
Więcej w tej kategorii: Kontakt »
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo