Jesteś tutaj: StartInformator miejskiEdukacja & warsztaty1000 PIERWSZYCH DNI DLA ZDROWIA

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

1000 PIERWSZYCH DNI DLA ZDROWIA

Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty dla mam - "ZDROWY MALUCH I FIT MAMA!"

WYDARZENIE: „1000 pierwszych dni dla zdrowia” – warsztaty tematyczne oraz ruchowe „fit mama”
DATA: 16 czerwca 2015 r., godz. 11:00 – 13:00
MIEJSCE: Szkoła Tańca LEJDISSTUDIO OPEN SPACE, ul. Lipowa 15/17, Łódź
ORGANIZATOR: Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana oraz LEJDISSTUDIO

Pierwszych 1000 dni (tzn. okres ciąży i pierwsze lata życia dziecka) to wyjątkowy czas, w którym mamy realny wpływ na jakość życia dziecka teraz i w przyszłości. Dziś już wiemy, że właściwe żywienie ma ogromny wpływ na programowanie zdrowia najmłodszych teraz oraz na kolejne lata. To, w jaki sposób żywią się przyszłe mamy oraz to, co później podają swoim maluchom wpływa na ich zdrowie w dorosłym życiu.

Jeżeli jakość oraz ilość posiłków jest nieodpowiednia, może to prowadzić do trwałych zmian w procesach metabolicznych. Takie postępowanie może zwiększać u dziecka predyspozycję np. do otyłości, cukrzycy lub choroby wieńcowej w późniejszym okresie życia.

Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana jest jedną z 23 organizacji, która jako Partner realizuje działania w ramach programu „1000 pierwszych dni dla zdrowa”, poświęconego edukacji żywieniowej kobiet w ciąży, rodziców, przyszłych rodziców i opiekunów dzieci do 3. roku życia.

Organizatorem konkursu grantowego jest Fundacja NUTRICIA. Działania podejmowane przez Bank Żywności w Łodzi, w ramach realizacji projektu, są skierowane przede wszystkim do podopiecznych organizacji współpracujących z Fundacją. 16 czerwca o godzinie 11.00 w LEJDIS STUDIO Open Space w Łodzi odbędzie się spotkanie, podczas którego dietetyk Katarzyna Siuda przedstawi najważniejsze aspekty dotyczące żywienia dzieci do lat 3. Poruszona zostanie również problematyka związana z żywieniem kobiet w ciąży.

Po części teoretycznej uczestnicy spotkania wezmą udział w zajęciach ruchowych „fit mama”. Spotkanie skierowane jest do młodych matek, kobiet w ciąży i kobiet planujących ciążę.

Zapisy na warsztaty:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule: 1000dni_warsztaty
Liczba miejsc ograniczona.

Wstęp BEZPŁATNY 

Ostatnia modyfikacja poniedziałek, 07 wrzesień 2015 21:14
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo