Jesteś tutaj: StartInformator miejskiKina, teatry & muzea

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Kina, teatry & muzea

Świąteczne warsztaty rodzinne

Świąteczne warsztaty rodzinne to niezwykła okazja by rodzinnie i twórczo spędzić czas i przygotować się do Świąt.

Seans w kinie Bodo dla najmłodszych

Zapraszamy na seans „Parauszek i przyjaciele” 19 listopada (sobota) na godzinę 13:00 do kina BODO.

WAKACYJNE PODRÓŻE ZE SZTUKĄ 2016

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, jak co roku, zaprasza dzieci w wieku od lat 6 do 12 na letnie warsztaty plastyczne.

Sobota w kinie BODO

W grudniu zapraszamy na polskie bajki z wytwórni Orange Studio. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć przygody Andzi, Pana Toti, Janosika, Króla Maciusia Pierwszego i Taty Lwa.

Koncert KOŁYSAŁA MAMA SMOKA

Pełna czarów opowieść z krainy snu. Kołysanki otwierają przed dziećmi nowe obrazy: w półmroku pojawia się smok i kołyska pełna lisków, w kołysce zasypia księżyc i słonko, królewna śni o…

Muzeum Fabryki zaprasza na Weekendowy Dzień Dziecka

Już w najbliższy weekend (30-31.05.2015 w godzinach 11.00-19.00) w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Muzeum Fabryki przygotowało dla najmłodszych gości moc atrakcji.

Dzień Dziecka w Arlekinie

31 maja (niedziela) w godzinach 11.00-15.00 Teatr Lalek Arlekin (Wólczańska 5) zaprasza na Dzień Dziecka. Impreza będzie odbywała się w sali kameralnej (parter budynku) i na placu przed teatrem.

Rodzinna Majówka w łódzkim kinie Silver Screen 1 - 3 maja

Rodzinna Majówka w Multikinie to propozycja dla tych, którzy postanowili spędzić weekend w mieście. W dniach 1-3 maja w repertuarze można znaleźć najpopularniejsze animacje ostatnich miesięcy 2D w specjalnej cenie…

Teatr Zamiast w Łodzi - nowy spektakl dla dzieci

Wyobraź sobie, że nie masz nic. To widać. Różnisz się od innych i oni także to widzą. Nie pozwolą ci zapomnieć. A teraz wyobraź sobie, że możesz być taki sam…

Rodzinne warsztaty wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Muzeum Fabryki zaprasza dzieci i opiekunów na niezwykłe artystyczne warsztaty.

Niedziela z psem w Arlekinie

8 marca w godzinach 11-15 Teatr Lalek Arlekin organizuje „Niedzielę z psem”.

Ferie 2015 w Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum Miasta Łodzi zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na zajęcia edukacyjne w czasie zbliżających się ferii zimowych. Od poniedziałku do czwartku przez pierwsze dwa tygodnie lutego w godzinach 10:00-12:00…
poprz.123nast.
Strona 1 z 3
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo