Jesteś tutaj: StartInformator miejskiKina, teatry & muzeaSobota w kinie BODO

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Sobota w kinie BODO

W grudniu zapraszamy na polskie bajki z wytwórni Orange Studio. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć przygody Andzi, Pana Toti, Janosika, Króla Maciusia Pierwszego i Taty Lwa.

Bieżące południe dla najmłodszych potrwa około 50 minut. Drugie spotkanie będzie składać się z następujących filmów:

JANOSIK I DUCH

Janosik udaje się do wsi, żeby sprawdzić, czy mieszkańcy nie potrzebują pomocy. Spotykają ludzi przebranych za duchy. Janosik zaprasza wszystkich na wieczorne spotkanie na rynku. Zbójnik przebiera się za ducha i udaje się na zamek strasząc Możnego Pana, który nie chce się żegnać z życiem. Janosik obiecuje, że za dobre uczynki nic mu się nie stanie. Nakłania Możnego Pana do rozdania dukatów jako dobrych uczynków wszystkim ludziom. Ten rozdaje wszystkie monety, a ostatniego dukata otrzymuje Janosik. Ludzie zadowoleni skandują na cześć Możnego Pana. 

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY: LATAJĄCY ERAZM

Maciuś jest wzruszony opowieścią Erazma o dzieciństwie i niespełnionym marzeniu. Postanawia pomóc mu je zrealizować i pozwolić poszybować w górę. W tym celu organizuje zawody w puszczaniu latawców. Generał znów próbuje pokrzyżować mu plany.

TATA LEW: LATAJĄCY HOLENDER

Tata Lew i Mama Lwica przygotowali dla dzieci przedstawienie o Latającym Holendrze. Gdy za oknem rozpętuje się burza, Alfred i Marychna dostrzegają na niebie legendarny okręt. Rano rodzina odkrywa, że w dachu jest dziura. Zrobił ją Latający Holender, który wylądował na ich strychu. Za naprawienie uszkodzonego statku, jego właściciel - zając Franc von Pieprzyk - zaprasza maluchy do swojego domu, a następnie daje im okręt w prezencie. 

ANDZIA: LATAJĄCY CYRK Z ROSJI

Szyper chciałby zostać słynnym iluzjonistą. Niestety magiczne sztuczki wciąż mu się nie udają. Próbując pocieszyć przyjaciela, Andzia opowiada mu historię o czwórce znajomych, którzy postanowili założyć latający cyrk. Podróżując, czarodzieje zdobyli międzynarodową sławę.

PAN TOTI I SPRAWA FOTELI

Pan Toti wykopuje w kopalni duże nasiono. Daje je Hehelowi w prezencie, a ten pokazuje mu znalezionego zwierzaczka. Przyjaciele różnymi sposobami, choć bez skutku, próbują odkryć, co jada zwierzątko. Złośliwi bliźniacy oświadczają im, że wiedzą, czym należy karmić zwierzę i dostarczą karmę w zamian za dwa fotele z domu Hehela. Transakcja zostaje dokonana, jednak już po chwili Pan Toti odkrywa oszustwo. Zamiast karmy dostali kamienie. W czasie, gdy przeganiają bliźniaków, zwierzątko zajada się rośliną,

która wyrosła z dużego nasiona. Roślina rośnie w gigantycznym tempie, tworząc most między wyspą, na której mieszkają, a dalekim lądem. Zwierzak zjadając kolejne liście, przesuwa się po zielonym moście w kierunku odległego lądu i rośnie równie szybko jak roślina. Spostrzega swoich rodziców i galopuje do nich. Most nie wytrzymuje jego ciężaru, wali się i wpada do wody. Zwierzak wykonuje ostatni wielki skok i ląduje bezpiecznie przy rodzicach.

-- 

FILMOWE POŁUDNIE DLA NAJMŁODSZYCH w KINIE BODO (2-6 lat).

19 grudnia godzina 12:00.

Wstęp 10 złotych. 

Adres: Rewolucji 1905 roku 78/80, Łódź 

Ostatnia modyfikacja niedziela, 27 grudzień 2015 21:13
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo