Wydrukuj stronę

Z cyklu POLECAMY - Fotografia Noworodkowa

"Narodziny moich dwóch najukochańszych Skarbków pomogły mi odkryć moją największą życiową pasję. Kadrowanie własnych dzieci zainspirowało mnie do zgłębienia tego tematu - stąd pomysł na zajęcie się właśnie fotografią dziecięcą. Specjalizuję się w fotografowaniu noworodków - to zajęcie najprzyjemniejsze i wyjątkowo twórcze."

Zdjęcia wykonywane są w domowym zaciszu, gdzie dziecko się dobrze czuje, panuje bezstresowa atmosfera. Jako fotograf współpracuje ściśle z mamą dziecka - wspólnie dostosowujemy się do harmonogramu dnia maleństwa. Zasadniczo taka sesja powinna odbyć się między 5 a 10 dniem życia dziecka ze względu na łatwość jego uśpienia. Dziecko ma zapewnione bezpieczeństwo, ciepło oraz ciekawe aranżacje stylizacyjne, które umilają mu sen.

Zapewniam wszelkie dodatki tj: czapeczki, opaski ubranka, narzuty, pledy, koszyczki itp. W przypadku pozostałych sesji zapewniam tak jak powyżej wszystkie akcesoria które są moją własnością, jeżeli rodzice będą chcieli wykorzystać jakieś swoje ulubione ubranka dziecięce jestem otwarta na wszelkie pomysły i konstruktywną współpracę.

Cennik, rezerwacje terminu sesji, zasady płatności, termin odbioru zdjęć i wszelkie inne szczegóły uzgadniam drogą telefoniczną oraz mailową.

Sprawdź i się przekonaj: http://www.foto-grafka.eu/

Ostatnia modyfikacja piątek, 13 marzec 2015 08:51
Oceń artykuł
(13 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska