Wydrukuj stronę

Mały Podróżnik

Wyrusz w drogę z Małym Podróżnikiem – wypożyczalnią sprzętu turystycznego dla dzieci!

Rodzinne wyprawy rowerowe, spacery po górach czy weekendowe wycieczki za miasto to wspaniały wypoczynek na łonie natury i oderwanie od codzienności;  jednakże jest to przede wszystkim czas na bycie razem, bez pośpiechu i gonitwy myśli, czas na zacieśnianie rodzinnych więzi oraz świetna okazja do zaszczepienia w dzieciach zamiłowania do aktywnego i twórczego wypoczynku. Podczas takich chwil bardzo często okazuje się, że dzieci pomagają odkryć w nas samych siłę i energię do działania, czego przykładem jest nasza Wypożyczalnia, która zrodziła się z miłości do maluchów i chęci dzielenia się naszymi pasjami.

Mamy nadzieję, że Mały Podróżnik ułatwi Twojej rodzinie organizację wspólnych wypraw - tych dalekich i tych całkiem bliskich - bez konieczności zakupu i przechowywania niezbędnych akcesoriów. Sprzęt, którym się z Wami dzielimy, zakupiliśmy na wzór tego, który upodobały sobie dzieci z naszej rodziny (a były wybrednym krytykiem J).  Dodatkowo, aby wspólne wyprawy pozostawiły jeszcze milsze wspomnienia, chcemy podzielić się z Wami naszą Biblioteką Podróżnika. Książki, które można bezpłatnie wypożyczyć (jako dodatek do sprzętu), związane są z podróżami, dziećmi, fotografią i turystyką po regionie łódzkim.

 Aby poczuć bliskość z dzieckiem w nosidełku czy też rozsmakować się w rowerowych przejażdżkach z maluchami w przyczepce nie trzeba czekać na wakacje – bardzo często wystarczą dobre chęci, odrobina słońca i wolne popołudnie.

Życzymy radości ze wspólnego odkrywania świata!

 

Wypożyczamy:

 

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego
dla dzieci Mały Podróżnik

ul. Ziemowita 2
92- 413 Łódź
tel.: 601 233 747, 667 900 805

www:   wypozyczalnia.malypodroznik.eu
www:  
sklep.malypodroznik.eu
e- mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnia modyfikacja wtorek, 13 maj 2014 12:24
Oceń artykuł
(2 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska