Jesteś tutaj: StartCzytelniaZ KOBIETAMI O KOBIETACH – ZMYSŁOWY WIECZÓR NA GÓRNEJ

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Z KOBIETAMI O KOBIETACH – ZMYSŁOWY WIECZÓR NA GÓRNEJ

W sobotni wieczór warto oderwać się od codziennych obowiązków, by spotkać z innymi kobietami przy kawie, cieście i dobrej muzyce. Okazją ku temu będzie spotkanie „Z kobietami o kobietach”, które odbędzie się w najbliższą sobotę 11 października w Ośrodku Kultury Górna. Na program składać się będzie dyskusja o wyzwaniach, przed jakimi stają współczesne kobiety, a tuż po niej – zmysłowy koncert Magdaleny Frączek, która zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Effatha”. Artystka gra tzw. muzykę środka, idealnie wpisującą się w atmosferę jesiennego wieczoru.

Program:

  • 17.30 Wyzwania kobiecości we współczesnym świecie - rozmowa z udziałem ekspertów i gości
  • ok. 19.30 „Effatha” - koncert Magdaleny Frączek

Interesującym aspektem tego wydarzenia jest fakt, że jest ono realizowane z inicjatywy jednej z mieszkanek Łodzi. Karolina Smęt wzięła udział w konkursie „Wykaż inicjatywę”, składając propozycję wydarzenia kulturalnego, jakiego jej zdaniem w Łodzi brakuje i została jedną z 4 jego laureatek. W wyniku tego konkursu w Ośrodku Kultury Górna odbywa się również cykl spotkań dla dzieci pod nazwą „Jazz – to nie gryzie”, międzypokoleniowe spotkania kulinarne “Chodź, pokażę ci, co łódzkie”, a w listopadzie odbędą się plenery fotograficzne pod hasłem „FOTO DEJ”.

Celem konkursu „Wykaż inicjatywę” jest nawiązywanie przez Ośrodek Kultury Górna stałych relacji z mieszkańcami Łodzi, odkrywanie talentów i pobudzanie aktywności społecznej. Zeszłoroczna edycja konkursu była projektem pilotażowym, współfinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Jego efektem była realizacja tak różnorodnych i wartościowych inicjatyw, że Mateusz Sidor – dyrektor Ośrodka Kultury Górna –– postanowił kontynuować ten kierunek współpracy z mieszkańcami.

Ostatnia modyfikacja poniedziałek, 13 październik 2014 11:36
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo